Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ZYX |
| EAN | 0194111008298 |
| Release Date | May 14, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,717
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 60s Italo Pop Hits |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-05-14 |
| EAN/UPC | 0194111008298 |
| Label | Zyx |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ZYX |
| EAN | 0194111008298 |
| Release Date | May 14, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.