Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VMPS165.1 |
| EAN | 8435008863012 |
| Release Date | November 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 3 |
₺1,723
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Macondo Revisitado |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2016-11-25 |
| EAN/UPC | 8435008863012 |
| Label | Vampisoul |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VMPS165.1 |
| EAN | 8435008863012 |
| Release Date | November 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.