Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOOD MOSAIC IMT1885826.1 |
| EAN | 8019991885826 |
| Release Date | January 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 321 × 4 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,950
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mood Mosaic 17 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-01-15 |
| EAN/UPC | 8019991885826 |
| Label | Mood Mosaic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOOD MOSAIC IMT1885826.1 |
| EAN | 8019991885826 |
| Release Date | January 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 321 × 4 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.