Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Winspear WSP051LP |
| EAN | 0606638762640 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 325 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Away From the Castle |
|---|---|
| Sanatci | Video Age |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 0606638762640 |
| Label | Winspear |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Winspear WSP051LP |
| EAN | 0606638762640 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 325 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.