Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC274LP |
| EAN | 0656605157412 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,484
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ali (Jade) |
|---|---|
| Sanatci | Khruangbin & Vieux Farka Toure |
| Cikis tarihi | 2022-09-23 |
| EAN/UPC | 0656605157412 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC274LP |
| EAN | 0656605157412 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.