Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WINSPEAR WSP061 |
| EAN | 0606638763746 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺987
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Record Shop |
|---|---|
| Sanatci | Video Age |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0606638763746 |
| Label | Winspear |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / Synth-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WINSPEAR WSP061 |
| EAN | 0606638763746 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.