Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC 405053884558 |
| EAN | 4050538845587 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Olympians |
|---|---|
| Sanatci | Vince Mendoza & Metropole Orke |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 4050538845587 |
| Label | Modern Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC 405053884558 |
| EAN | 4050538845587 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.