Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5158 |
| EAN | 0090771515810 |
| Release Date | April 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,901
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Town Hall 58/59 |
|---|---|
| Sanatci | Vincent, Gene |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0090771515810 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5158 |
| EAN | 0090771515810 |
| Release Date | April 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.