Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Colemine Records CLMN244C1 |
| EAN | 0674862661862 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,143
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Colemine Records CLMN244C1 |
| EAN | 0674862661862 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.