Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RYMS372C1.1 |
| EAN | 0826257037213 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 324 × 9 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Skelethon Instrumental (Maroon & Black Marble) |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 0826257037213 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RYMS372C1.1 |
| EAN | 0826257037213 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 324 × 9 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.