Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILED73 |
| EAN | 0801056707321 |
| Release Date | 2013 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺895
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alternative 4 |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2004-01-26 |
| EAN/UPC | 0801056707321 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILED73 |
| EAN | 0801056707321 |
| Release Date | 2013 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.