Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CAROLINE / EMI BEC5616208 |
| EAN | 5056556162087 |
| Release Date | October 24, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 140 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,291
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CAROLINE / EMI BEC5616208 |
| EAN | 5056556162087 |
| Release Date | October 24, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 140 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.