Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | Frontiers Records FRCDVD1036 |
| EAN | 8024391103647 |
| Release Date | June 12, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 142 × 150 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,495
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Iheart Radio Nyc 2012 |
|---|---|
| Sanatci | Blue Oyster Cult |
| Cikis tarihi | 2020-06-12 |
| EAN/UPC | 8024391103647 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | Frontiers Records FRCDVD1036 |
| EAN | 8024391103647 |
| Release Date | June 12, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 142 × 150 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.