Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | WARD RECORDS GQCS-90183 |
| EAN | 4562387200863 |
| Release Date | August 5, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 325 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 325 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,601
Stokta yok
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | WARD RECORDS GQCS-90183 |
| EAN | 4562387200863 |
| Release Date | August 5, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 325 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 325 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.