Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CBS |
| EAN | 4943674377770 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,843
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pleasures |
|---|---|
| Sanatci | Cnblue |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 4943674377770 |
| Label | Cbs |
| Format | CD |
| Tur | Pop / K-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CBS |
| EAN | 4943674377770 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.