Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LOEN ENTERTAINMENT L200001217 |
| EAN | 8804775069642 |
| Release Date | April 17, 2016 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 150 × 151 × 17 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,764
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LOEN ENTERTAINMENT L200001217 |
| EAN | 8804775069642 |
| Release Date | April 17, 2016 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 150 × 151 × 17 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.