Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RELAPSE RPE75572.2 |
| EAN | 0781676755721 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 140 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,218
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | There is Nothing New Under the Sun + |
|---|---|
| Sanatci | Coalesce |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 0781676755721 |
| Label | Relapse |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Metalcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RELAPSE RPE75572.2 |
| EAN | 0781676755721 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 140 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.