Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RELAPSE RLPK7653312.2 |
| EAN | 0781676533121 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 140 × 7 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,286
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ox Era |
|---|---|
| Sanatci | Coalesce |
| Cikis tarihi | 2024-08-16 |
| EAN/UPC | 0781676533121 |
| Label | Relapse |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Metalcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RELAPSE RLPK7653312.2 |
| EAN | 0781676533121 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 140 × 7 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.