Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | CBS SNYJ6652294.2 |
| EAN | 4547366522945 |
| Release Date | October 8, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 136 × 150 × 17 mm · 193 g |
| Weight | 193 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,328
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | CBS SNYJ6652294.2 |
| EAN | 4547366522945 |
| Release Date | October 8, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 136 × 150 × 17 mm · 193 g |
| Weight | 193 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.