Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SECRET RECORDS SECDP311 |
| EAN | 5036436149926 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 121 × 140 × 7 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,207
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rip It Up Live At the Craufurd Arms |
|---|---|
| Sanatci | Nine Nine Nine |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 5036436149926 |
| Label | Secret |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SECRET RECORDS SECDP311 |
| EAN | 5036436149926 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 121 × 140 × 7 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.