Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | BLUE NOTE 0892619 |
| EAN | 0602508926198 |
| Release Date | June 12, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,320
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On the Tender Spot of Every Calloused Moment |
|---|---|
| Sanatci | Ambrose Akinmusire |
| Cikis tarihi | 2020-06-12 |
| EAN/UPC | 0602508926198 |
| Label | Blue Note |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | BLUE NOTE 0892619 |
| EAN | 0602508926198 |
| Release Date | June 12, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.