Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CONCORD/ROUNDER 7222660 |
| EAN | 0888072226609 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 132 × 142 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,241
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wary + Strange |
|---|---|
| Sanatci | Kiah, Amythyst |
| Cikis tarihi | 2021-06-18 |
| EAN/UPC | 0888072226609 |
| Label | Concord Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CONCORD/ROUNDER 7222660 |
| EAN | 0888072226609 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 132 × 142 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.