Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NERVOUS NRV20976.2 |
| EAN | 0091012097621 |
| Release Date | February 16, 2010 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺896
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NERVOUS NRV20976.2 |
| EAN | 0091012097621 |
| Release Date | February 16, 2010 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.