Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CONCORD 1166102347 |
| EAN | 0888072618114 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 143 × 153 × 5 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,205
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Still + Bright |
|---|---|
| Sanatci | Kiah, Amythyst |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0888072618114 |
| Label | Concord Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CONCORD 1166102347 |
| EAN | 0888072618114 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 143 × 153 × 5 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.