Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ANDRE RIEU PRODUCTIONS AREU8025010 |
| EAN | 6152000689625 |
| Release Date | November 7, 2025 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 24 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,340
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thank You Johann Strauss |
|---|---|
| Sanatci | Rieu, Andre |
| Cikis tarihi | 2025-11-07 |
| EAN/UPC | 6152000689625 |
| Label | Andre Rieu Productions |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ANDRE RIEU PRODUCTIONS AREU8025010 |
| EAN | 6152000689625 |
| Release Date | November 7, 2025 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 24 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.