Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HYPERION 7128471 |
| EAN | 0034571284712 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 10 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,946
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tchaikovsky, Stravinsky: Russian Ballet Suites |
|---|---|
| Sanatci | Gugnin, Andrey |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0034571284712 |
| Label | Hyperion |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HYPERION 7128471 |
| EAN | 0034571284712 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 10 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.