Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DANGERVISIT VISIT21CDX |
| EAN | 5400863065959 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 13 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,174
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Call To Arms & Angels |
|---|---|
| Sanatci | Archive |
| Cikis tarihi | 2022-04-29 |
| EAN/UPC | 5400863065959 |
| Label | Dangervisit |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DANGERVISIT VISIT21CDX |
| EAN | 5400863065959 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 13 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.