Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Peaceville PCVL1108.2 |
| EAN | 0801056810823 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 145 × 10 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,028
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Peace Till Death |
|---|---|
| Sanatci | Autopsy & Cancer & Morta Skuld & Static Abyss |
| Cikis tarihi | 2024-01-19 |
| EAN/UPC | 0801056810823 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Peaceville PCVL1108.2 |
| EAN | 0801056810823 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 145 × 10 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.