Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILEF877 |
| EAN | 0801056887726 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 142 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,155
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Chicago |
|---|---|
| Sanatci | Autopsy |
| Cikis tarihi | 2020-10-30 |
| EAN/UPC | 0801056887726 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILEF877 |
| EAN | 0801056887726 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 142 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.