Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINEYARD MUSIC PRODUCTIONS VMP12532 |
| EAN | 0630504396004 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,282
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Welcome Winter |
|---|---|
| Sanatci | Lubeck, Bryan |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 0630504396004 |
| Label | Vineyard |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINEYARD MUSIC PRODUCTIONS VMP12532 |
| EAN | 0630504396004 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.