Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD RECORDS BB108LP |
| EAN | 3521381550061 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,831
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 4am |
|---|---|
| Sanatci | Bryan's Magic Tears |
| Cikis tarihi | 2018-11-22 |
| EAN/UPC | 3521381550061 |
| Label | Born Bad |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD RECORDS BB108LP |
| EAN | 3521381550061 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.