Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DECCA POP 8207262 |
| EAN | 0042282072627 |
| Release Date | December 31, 1993 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺815
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DECCA POP 8207262 |
| EAN | 0042282072627 |
| Release Date | December 31, 1993 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.