Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DECCA 8829302 |
| EAN | 0042288293026 |
| Release Date | June 3, 2002 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺834
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music Inspired By the Snow Goose |
|---|---|
| Sanatci | Camel |
| Cikis tarihi | 2002-05-30 |
| EAN/UPC | 0042288293026 |
| Label | Decca |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DECCA 8829302 |
| EAN | 0042288293026 |
| Release Date | June 3, 2002 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.