Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SUPER-BIRD SBIRD0024CD |
| EAN | 5013929882423 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,346
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cardiac Arrest/We All Know Who We Are |
|---|---|
| Sanatci | Cameo |
| Cikis tarihi | 2010-06-21 |
| EAN/UPC | 5013929882423 |
| Label | Cherry Red |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SUPER-BIRD SBIRD0024CD |
| EAN | 5013929882423 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.