Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH SMACDX1163 |
| EAN | 0636551716307 |
| Release Date | January 3, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 141 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blue Suede Shoes |
|---|---|
| Sanatci | Perkins, Carl & Friends |
| Cikis tarihi | 2020-01-03 |
| EAN/UPC | 0636551716307 |
| Label | Madfish |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH SMACDX1163 |
| EAN | 0636551716307 |
| Release Date | January 3, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 141 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.