Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | EPIC ESCL-4280 |
| EAN | 4988010063108 |
| Release Date | October 3, 2014 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 250 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,411
Stokta yok
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | EPIC ESCL-4280 |
| EAN | 4988010063108 |
| Release Date | October 3, 2014 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 250 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.