Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | INSIDE OUT INOT9774552.2 |
| EAN | 0194397745528 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 122 × 141 × 24 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,167
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Distant Memories - Live In London |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2020-11-27 |
| EAN/UPC | 0194397745528 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | INSIDE OUT INOT9774552.2 |
| EAN | 0194397745528 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 122 × 141 × 24 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.