Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 0600753016121 |
| Release Date | October 6, 2008 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 1 |
₺1,551
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dire Straits - Sultans of Swing - Deluxe Sound & V |
|---|---|
| Sanatci | Dire Straits |
| Cikis tarihi | 2008-09-25 |
| EAN/UPC | 0600753016121 |
| Label | Universal |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 0600753016121 |
| Release Date | October 6, 2008 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.