Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PURE PLEASURE PUPS2304.1 |
| EAN | 5060149622124 |
| Release Date | February 23, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,773
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Great Paris Concert |
|---|---|
| Sanatci | Ellington, Duke |
| Cikis tarihi | 2015-02-23 |
| EAN/UPC | 5060149622124 |
| Label | Pure Pleasure |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PURE PLEASURE PUPS2304.1 |
| EAN | 5060149622124 |
| Release Date | February 23, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.