Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CRAZY LOVE CG61848CD |
| EAN | 0752423419203 |
| Release Date | November 3, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,805
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CRAZY LOVE CG61848CD |
| EAN | 0752423419203 |
| Release Date | November 3, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.