Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CLOUD 9 CLDA2013505 |
| EAN | 8718521021139 |
| Release Date | December 9, 2013 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,524
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CLOUD 9 CLDA2013505 |
| EAN | 8718521021139 |
| Release Date | December 9, 2013 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.