Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HATHUT RECORDS HATOLOGY731 |
| EAN | 0752156073123 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 177 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,499
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HATHUT RECORDS HATOLOGY731 |
| EAN | 0752156073123 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 177 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.