Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HATHUT RECORDS HATOLOGY691 |
| EAN | 0752156069126 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 142 × 4 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,499
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HATHUT RECORDS HATOLOGY691 |
| EAN | 0752156069126 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 142 × 4 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.