Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Outlaw Music OLM23CD01 |
| EAN | 5052442023340 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,583
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shining In the Half Light |
|---|---|
| Sanatci | Bailey, Elles |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 5052442023340 |
| Label | Ultra-Vybe |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Outlaw Music OLM23CD01 |
| EAN | 5052442023340 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.