Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | OUTLAW MUSIC OMUCD002 |
| EAN | 5052442015888 |
| Release Date | July 26, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 139 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,630
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wildfire |
|---|---|
| Sanatci | Bailey, Elles |
| Cikis tarihi | 2019-07-19 |
| EAN/UPC | 5052442015888 |
| Label | Outlaw Music |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | OUTLAW MUSIC OMUCD002 |
| EAN | 5052442015888 |
| Release Date | July 26, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 139 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.