Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DOT TIME RECORDS DT9100 |
| EAN | 0604043909926 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 139 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,306
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Countermelody |
|---|---|
| Sanatci | Arntzen, Evan |
| Cikis tarihi | 2021-07-30 |
| EAN/UPC | 0604043909926 |
| Label | Dot Time Records |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DOT TIME RECORDS DT9100 |
| EAN | 0604043909926 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 139 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.