Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION VPL90142C |
| EAN | 8719039006809 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,513
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | B-Side Hits -1955-1962 Usa |
|---|---|
| Sanatci | Presley, Elvis |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 8719039006809 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION VPL90142C |
| EAN | 8719039006809 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.