Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN SUNSCLP1287P |
| EAN | 5060767440681 |
| Release Date | December 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 305 × 313 × 4 mm · 166 g |
| Weight | 166 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,119
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shake Around |
|---|---|
| Sanatci | Smith, Ray |
| Cikis tarihi | 2020-12-04 |
| EAN/UPC | 5060767440681 |
| Label | Charly |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN SUNSCLP1287P |
| EAN | 5060767440681 |
| Release Date | December 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 305 × 313 × 4 mm · 166 g |
| Weight | 166 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.