Ek Bilgi
| Label | OPUS ARTE BOPU1370DVD |
|---|---|
| EAN | 0809478013709 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 183 × 196 × 138 mm · 2.03 kg |
| Weight | 2.03 kg |
| Region | Region 1 (Canada og USA) Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 26 |
₺11,905
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Collection |
|---|---|
| Sanatci | Shakespeare's Globe |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 0809478013709 |
| Label | Opus Arte |
| Format | DVD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 26 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | OPUS ARTE BOPU1370DVD |
|---|---|
| EAN | 0809478013709 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 183 × 196 × 138 mm · 2.03 kg |
| Weight | 2.03 kg |
| Region | Region 1 (Canada og USA) Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 26 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.