Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE367 |
| EAN | 0802644736723 |
| Release Date | March 18, 2016 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,842
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE367 |
| EAN | 0802644736723 |
| Release Date | March 18, 2016 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.